-
100% veilig betalingssysteem
-
Betaal in euro
-
Meer dan 3,5 miljoen verkochte tickets
Zoek tickets
Over Ticmate
Vergelijkbare tickets
-
1. Park Güell: zonder wachtrij
em Park Güell, din, 3 oct 2023 - zon, 31 dec 2023Vanaf € 15,90
-
2. Guided tour to Sagrada Familia & Park Güell
em Rondleiding met gids door Sagrada Familia & Park Güell, din, 10 oct 2023 - din, 1 oct 2024Vanaf € 84,50
-
3. Flamenco Show Tablao Cordobes
em Flamenco Show Tablao Cordobes, din, 3 oct 2023 - don, 14 mrt 2024Vanaf € 49,40
-
4. Barcelona highlights: rondleiding
em Barcelona Highlights: Guided tour, woe, 4 oct 2023 - maa, 30 sep 2024Vanaf € 59,90
-
5. Girona - Figueres- Dalí Museum
em Girona - Figueres (Dalí Museum), woe, 4 oct 2023 - zat, 30 mrt 2024Vanaf € 90,70
-
6. Wijn en Cava Tour
em Wijn en Cava Tour, vri, 6 oct 2023 - maa, 30 oct 2023Vanaf € 86,10
-
7. Halve dag tour naar Girona
em Halve dag tour naar Girona, don, 5 oct 2023 - vri, 29 mrt 2024Vanaf € 64,60
-
8. Guided tour to Sagrada Familia w. Towers & Park Güell
em Rondleiding door Park Güell & Sagrada Familia met torens, maa, 9 oct 2023 - din, 1 oct 2024Vanaf € 98,60
-
9. Gaudí huizen: Casa Batlló & Casa Milà - zonder wachtrij
em Gaudí huizen: Casa Batlló & Casa Milà, don, 5 oct 2023 - zon, 29 oct 2023Vanaf € 92,70
-
10. Ziekenhuis Art Nouveau de Sant Pau: zonder wachtrij
em Recinte Modernista de Sant Pau, din, 3 oct 2023 - zat, 30 mrt 2024Vanaf € 18,80
Vergelijkbare categorieën
Picasso Museum & Gotische wijk: vroege rondleiding
Rise & shine, want het is tijd voor een ochtendwandeling door Barcelona! Bekijk de prachtige gebouwen in de gotische wijk en de El Born wijk terwijl u op weg bent naar het Picasso Museum. Na een rondleiding met gids door het museum, kunt deze unieke ervaring afsluiten door een groepsontbijt.
Hoogtepunten
- Vermijd de lange wachtrijen bij het Picasso Museum
- Vermijd drukte door vroeg met deze excursie mee te gaan
- Bewonder de schoonheid van gotische architectuur
- Leer alles over Pablo Picasso van een deskundige gids
- Wandel door de stad Barcelona
- Geniet van een lokaal ontbijt, als u dat wilt
Wat kan ik verwachten?
Wijd één van u ochtenden in Barcelona aan het ontdekken van de stad nog voordat de drukte zich aandient. De voorsprong is echt de moeite waard wanneer u en uw groep het Picasso Museum heeft bereikt. Het is zoveel makkelijk om kunst te waarderen als u zichzelf niet door de menigte hoeft te wurmen voor een kleine glimp.
Uw deskundige gids leidt u langs de keien van de stad, en leert u alles over de cultuur van de beroemde straten en de geschiedenis. De gotische wijk is de thuisbasis van de beroemde kathedraal van Barcelona (officieel genaamd de Kathedraal van het Heilig Kruis en Sint Eulalia). De aangrenzende wijk El Born is trendy maar ook historisch. Eén van de hoogtepunten van El Born is de basiliek van Santa Maria del Mar, die dateert uit de 14e eeuw. Het werd gebouwd op het hoogtepunt van de macht van Catalonië en de kerk is een iconisch voorbeeld van de Catalaanse gotische stijl.
De volgende stop is het Picasso Museum, ook gelegen in de wijk El Born. Tegenwoordig zijn er veel musea wereldwijd gewijd aan Picasso, maar dit is de enige die tijdens het leven van Picasso is geopend. Uw gids vertelt u over zijn schildertechnieken, zijn inspiratie en de ontwikkeling van zijn stijl. U leert ook veel over het persoonlijke leven van Picasso.
U kunt de tour eindigen in het Picasso Museum, u kunt zolang blijven als u wilt. Of, als u heeft gekozen voor een ticket inclusief ontbijt, dan gaat u verder naar het Palau de la Música Catalana, waar u de gelegenheid heeft om een praatje met uw gids en de andere uit de groep te maken. En de eetlust te stillen die u heeft opgedaan tijdens uw vroege ochtend excursie.
Hoe werkt het?
Kort nadat uw boeking is voltooid, ontvangt u de tickets per e-mail. Breng een geprint exemplaar mee of laat het zien op uw mobiele telefoon.
Belangrijke informatie
- We raden u aan om comfortabele kleding en schoenen te dragen aangezien u veel op de been bent
- We raden u aan rugzakken en grote tassen thuis te laten. Als u ze wel meeneemt, worden ze controleert bij de deur van het Picasso Museum
- De tour wordt niet aanbevolen voor kinderen onder de 3 jaar omdat u meer dan 2 uur loopt
Ticket categorieën
Volwassene (11+)
Kind (6-10)
Baby (0-5): gratis
Wat is niet inbegrepen?
- Eten en drinken
- Transfer van en naar uw hotel
Bestel
Direct bevestiging
Mobiele voucher toegestaan
Live gids
Duur: 2 uur
Vertrektijden
Dinsdag t/m zaterdag om 08.15 uur.
Wat is inclusief?
- Toegang en rondleiding met gids in het Picasso Museum
- Wandeling met gids door de gotische wijk
- Wandeling met gids door de wijk El Born
- Een Engelstalige of een Engelstalige/Spaanstalige gids
- Een radio guide systeem in groepen met meer dan 5 personen
- Ontbijt, als u dat heeft geselecteerd
Routebeschrijving
Helpdesk

Hulp nodig? Wij helpen u graag!